Tots els pobles
EN
1
1
2
3
4
5
10L-50L Glass Reactor Ethanol And Oil Recovery Hemp Distillation
10L-50L Glass Reactor Ethanol And Oil Recovery Hemp Distillation
10L-50L Glass Reactor Ethanol And Oil Recovery Hemp Distillation
10L-50L Glass Reactor Ethanol And Oil Recovery Hemp Distillation
10L-50L Glass Reactor Ethanol And Oil Recovery Hemp Distillation
10L-50L Glass Reactor Ethanol And Oil Recovery Hemp Distillation

10L-50L Glass Reactor Ethanol And Oil Recovery Hemp Distillation


MISSATGE
                                       

- Es poden personalitzar diverses etapes segons les sol·licituds dels clients.

                                       

- Les peces elèctriques es poden equipar amb un tipus a prova d'explosió


  • Descripció
  • Descripció del producte
  • Vídeo
  • Detalls
  • Personalització de peces
  • {si:"1" =1}
  • FAQ
  • Investigació
Informació ràpida
capacitat10L-50L
Grau automàticAutomàtic
Velocitat d'agitació (rpm)50-600 rpm/min
TipusBullidor de reacció
Components bàsics:Motor
Material de vidre:Vidre d'alt borosilicat 3.3
Temperatura de treball:-100-250
Mètode de calefacció:Calefacció d'oli tèrmic
Servei Després de la Garantia:Assistència tècnica de vídeo, assistència en línia, recanvis, servei de reparació i manteniment de camp


Descripció del producte
Atribut del producte
Model de producteFPGR-10FPGR-20FPGR-30FPGR-50
Volum (L)10203050
Núm. de coll a la coberta6666
Diàmetre exterior del vas interior (mm)230290330365
Diàmetre exterior del vas exterior (mm)290330365410
Diàmetre de la coberta (mm)265265265265
Alçada del vaixell (mm)450550730850
Potència del motor (w)180180180180
Grau de buit (Mpa)0.0980.0980.0980.098
Velocitat de rotació (rpm)50-60050-60050-60050-600
Parell (Nm)

1.90

1.902.862.86
Potència (V)220220220220
Diàmetre (mm)* 650 650 1900 ** 750 500 2000 ** 750 500 2100 ** 800 600 2300 *
Característiques del producte

El reactor de vidre té un disseny de doble vidre, el dissolvent de reacció col·locat a la capa interna pot fer la reacció de mescla, la capa exterior es pot afegir amb les diferents fonts calentes i fredes (líquid congelat, oli calent) per fer una reacció de refrigeració o escalfament en bucle. En condicions de temperatura constant, la reacció de barreja es pot dur a terme dins del reactor de vidre segellat segons els requisits en condicions de pressió atmosfèrica o pressió negativa, i també es pot fer el degoteig, el reflux i la destil·lació i l'agitació, etc.


  • 3.3 VIDRE BOROSILICAT

    -120°C~300°C Temperatura química


  • BUIT I CONSTANT

    En estat de repòs, pot assolir la taxa de buit del seu espai interior


  • ACER INOXIDABLE 304

    Estructura extraïble d'acer inoxidable


  • GRAU DE BUIT DINS DEL REACTOR

    El forat d'agitació de la tapa estarà segellat per una part de segellat mecànic d'acer aliat

Es pot adoptar un elevador de vapor independent segons la sol·licitud del client, amb el vapor que entra al condensador en direcció cap avall, llavors el líquid es pot reflux del matràs de segellat de líquid sota el condensador després de la condensació, per tant, evita el segon escalfament del menstrual causat per la manera tradicional. que el vapor i el líquid que flueixin en la mateixa direcció, reflux, destil·lació, separació d'aigua, etc., també es poden fer amb un millor efecte en el mateix procés de producció de massa.

Es poden disparar quatre davantals elevats al reactor segons la sol·licitud del client, de manera que el flux de fluids es pot interferir quan es barreja per obtenir un efecte de mescla més ideal.

Nou nucli especial de vàlvula de descàrrega inferior i de tipus d'empenta que toca directament la cara de segellat del revestiment del reactor, per assegurar-se que no hi haurà angle mort i els materials es poden descarregar a fons i ràpidament.

El marc es pot ruixar amb tefló o utilitzar un aliatge de titani per obtenir un millor efecte anticorrosió segons la sol·licitud del client.

Es pot fer un reactor de doble vidre amb un efecte perfecte i una bona visió segons els requisits del client, la jaqueta del qual es pot connectar a la bomba de buit per preservar la calor quan es fa una reacció a temperatura ultrabaixa.

Explicació detallada de l'estructura

L'anell estàtic de ceràmica, l'anell de grafit i el coixinet de ceràmica s'adopten al segell mecànic, que pot resistir la corrosió i les altes temperatures, mantenir un segellat d'alta precisió en condicions de treball.

jnDXKNXWR-m9cmzV1XIWMA

Vídeo
Detalls
  • indefinit

    Mesurador de buit

  • indefinit

    Condensador

  • indefinit

    Matràs receptor

  • indefinit

    Valor de descàrrega

  • indefinit

    Rodes amb bloqueig

  • indefinit

    Caixa de Control

  • indefinit

    Coberta del reactor

  • indefinit

    Vaixell

Personalització de peces
Els productes es poden personalitzar segons els requisits
Es pot adoptar un elevador de vapor independent segons la sol·licitud del client, amb el vapor entrant al condensador en direcció cap avall, llavors el líquid es pot refluxar del matràs de segellat líquid sota el condensador després de la condensació, per tant, evita el segon escalfament del menstrual causat per la manera tradicional que el vapor i el El líquid que flueix en la mateixa direcció, el reflux, la destil·lació, la separació d'aigua, etc., també es poden fer amb un millor efecte com a procés de producció en massa.
PADEL Agitador
Es poden seleccionar diferents tipus de pales d'agitació (àncora, paleta, bastidor, impulsor, etc.). Es pot disparar el davantal fourrais al reactor segons la sol·licitud del client, de manera que es pot interferir el flux de fluid en la barreja per obtenir un efecte de mescla més ideal.
COBERTA DEL REACTOR
La coberta del reactor de múltiples colls està feta de vidre de borosilicat 3.3, el nombre de colls i mides es poden personalitzar.
VAIXELL
Es pot fer un reactor amb doble capa de vidre que té un efecte perfecte i una bona visió segons els requisits del client, la jaqueta del qual es pot connectar a la bomba de buit per preservar la calor quan es produeix una reacció a temperatura ultra baixa.
FAQ
01
És empresa comercial o fabricant?

Som fabricants professionals d'equips de laboratori i tenim la nostra pròpia fàbrica.

02
Quant de temps és el vostre termini de lliurament?

En general, és dins dels 3 dies hàbils després de rebre el pagament si la mercaderia està en estoc. O són ​​5-10 dies hàbils si la mercaderia està esgotada.

03
En proporcioneu mostres? És gratis?

Sí, podríem oferir la mostra. Tenint en compte l'alt valor dels nostres productes, la mostra no és gratuïta, però us oferirem el nostre millor preu, inclòs el cost d'enviament.

04
Quins són els vostres termes de pagament?

Pagament del 100% abans de l'enviament o segons les condicions negociades amb els clients. Per protegir la seguretat dels pagaments dels clients, és molt recomanable l'ordre de garantia comercial.

Investigació

Contacta'ns